17.09.2016 - Orli Bučovice "B", Sokol Bučovice

19. 9. 2016

Hřiště Gymnázium Bučovice

Orli Bučovice "B" -  FC Kloboučky "B" 9:2 (2:2)

Branky: Jelínek Jiří 3, Nový Ondřej 3, Volec Lubomír 2, Nedoma David - Dluhoš David, Koval Stanislav

Sokol Bučovice - FC Kloboučky "B" 15:4 (8:3)

Branky: Nevole Petr 7, Svoboda Dušan 4, Přibilík Radim 3, Nedoklanov Kiril - Koval Stanislav 2, Dluhoš David, Macháň Petr

Ze sobotních zápasů stojí za hodnocení pouze první poločas s Orli. Zbytek jedním slovem tragédie. Ale popořádku... První půlku jsme prohrávali 0:2, ale góly Kovala a Dluhoše jsem dokázali stav srovnat čímž se druhý poločas začínal od začátku. Místo soustředění na zápas a kvalitní výkon začala mizérie. Náš celkem slušný výkon z první pětadvaceti minut se rozplynul, čehož ochotně využil soupeř a dalšími sedmi góly ovládl utkání.

Vstup do střetnutí se Sokolem nám vyšel. Z první šance jsme vytěžili gól a vedli 1:0. Bohužel, to bylo jediné pozitivum. Během následujících čtyřech, pěti minut nám Sokol nasypal snad pět branek a bylo po zápase. Další komentář nemá smysl, výsledek odpovídá zápasu.

Brankář: Koval Karel

Obrana: Leško Marek, Maryšler Libor, Macháň Petr

Útok: Dluhoš David (C), Koval Stanislav, Kürti Jan