Jdi na obsah Jdi na menu

24.10.2015 - Hvězdlice, Krásensko

Gymnázium Bučovice

FC Kloboučky "B" - Hvězdlice 9:2 (4:2)

Branky: Ondráček Robin 3, Dluhoš David 2, Kürti Jan 2, Hobza Martin 2 - Bárta Ondřej, Hanák Filip

FC Kloboučky "B" - Krásensko 3:6 (2:3)

Branky: Dluhoš David 2, Hobza Martin - Pátek Jiří 3, Ševčík Karel, Koutný Jan, Vágner Jakub

Zápas proti Hvězdlicím začal netradičně. Alespoň tedy co se týče brankového průběhu, přeci jen tabulkové postavení týmů předurčilo do role favorita náš tým. Jenže soupeř na statistiku nekoukal a my po prvních snad třech minutách prohrávali 2:0. Naštěstí jsme si rychle uvědomili, že už nesedíme v pátek u "škopku"a začali s výsledkem něco dělat. Do poločasu jsme průběh otočili a v druhé části jsme brankově pokračovali. Soupeř sice sporadicky zahrozil z několika šancí, ale další branky již nedokázal vstřelit. Naše vítězství 9:2 bylo právem zasloužené.

Druhý zápas nás čekal výkonnostně jiný soupeř, průběžně třetí Krásensko. Že se bude jednat o jiný "oříšek" nám soupeř záhy potvrdil, hráči Krásenska se dostali do tří brankového náskoku - 0:3. I pře nepříznivý stav jsme se snažili s nepříznivým stavem něco udělat a dařilo se. Poločas končí těsným výsledkem 2:3 pro soupeře. I v pokračujících minutách ve druhém poločase se nám daří a skóre srovnáváme na 3:3. Tohoto stavu jako bychom se zalekli a od této chvíle skóruje jen jeden tým - Krásensko. Znovu se dostáváme na rozdíl třech branek a tento stav se později ukáže jako konečný - 3:6.