FC Kloboučky "B" - Inexis Bučovice "A" 0:11 (0:4)

Branky: Obruča Lukáš 5, Mašlík Bohuslav 2, Horák MIchal 2, Sádlík Tomáš 2

ŽK: Maryšler Libor - 0

FC Kloboučky "B" - Inexis Bučovice "B" 3:2 (1:0)

Branky: Kürti Jan 2, Hobza Martin - Hovězák Petr, Vaculčík Roman

Jestliže minulý týden dát sestavu dohromady byl problém, jak nazvat sobotní ráno, kdy z potvrzených hráčů do pole byli k dispozici pouze čtyři? No raději nebudeme dále rozepisovat... Takže proti nažhavenému a, přiznejme si to, i kvalitnějšímu soupeři jsme nastoupili bez střídání. Taktika byla jasná - bránit. Bohužel, ta vzala za své několik vteřin po úvodní rozehrávce, kdy se soupeř trefil krásnou ránou do šibenice. I tak jsme ale poločas odehráli celkem slušně a strany jsme měnili za stavu 3:0 pro soupeře. Po změně stran už ale došlo to, co dojít mělo a to naše fyzická vyčerpanost. Soupeři jsme v některých případech prostě nestačili a Inexis tyto situace dostatečně využil. Prakticky drtivá většina gólu soupeře byla na nabíhajícího hráče, kterého jsme nestíhali pokrýt. K celkovému jasnému vítězství soupeře není co více dodat.

Na druhý zápas dorazila posila a tak jsme mohli dokonce střídat. Béčko Inexisu se jako nováček soutěže teprve rozkoukává, což je poznat i na dosavadních výsledcích, ale i tak se nakonec hrálo vyrovnané utkání se šancemi na každé straně. První poločas jsme uzavřeli naším těsným vedením 1:0. Ve druhé části jsme přidali další zásah a vše vypadalo že zápas bude směřovat k naší tří bodové spokojenosti. To se také nakonec stalo, ale téměř s infarktem. Soupeř totiž nejdříve snížil na 2:1 a v závěrečných minutách dokonce vyrovnal na 2:2. S bodem jsme se nehodlali smířit a zatlačili soupeře na jejich polovinu. Když nejdříve Leško minul prázdnou bránu a poté nechal soupeř projít golmana Maryšlera s míčem přes celé hřiště, jehož zakončení skončilo na tyči, vypadal zápas na dělbu bodů. To naštěstí odmítl Kürti, který se krásnou křižnou ranou do šibenice trefil v poslední vteřině zápasu a rozhodl o našem premiérovém vítězství v nové sezoně.

Brankář: Maryšler Libor (C)

Obrana: Leško Marek, Kürti Jan

Útok: Dluhoš David, Tesař Jaroslav, Hobza Martin (II. zápas)