14.05.2016 - Krásensko 04, Hvězdlice

SA Krásensko

Krásensko 04 - FC Kloboučky "B" 7:3 (1:1)

Branky: Štaffa Lukáš 3, Bocek Marian 2, Ševčík Karel, Zukal Petr - Maryšler Libor, Koval Stanislav, Piták Adam

Hvězdlice - FC Kloboučky "B" 2:9 (1:5)

Branky: Moravčík Milan, Bárta Ondřej - Dluhoš David 4, Maryšler Libor 2, Leško Marek 2, Koval Stanislav

Úvodní branku prvního sobotního zápasu vstřelil domácí tým a my tak museli dotahovat manko. To se nám také zásluhou vynikající přihrávky Kovala na osamoceného Maryšlera podařilo a i díky pozorným obranám a brankářům skončil poločas nerozhodně 1:1. Druhá půle se nám ale nevydařila. Domácí potvrdili že jsou na svém menším hřišti skutečně doma a i přes branky Kovala a Pitáka se nám nepodařil jejich gólový trhák zastavit, pouze korigovat - prohra 3:7.

Do zápasu s Hvězdlicemi jsme si řekli, že bez bodů z Krásenska neodjedeme. A také že ne. Od začátku jsme si vytvořili převahu a více brankových příležitostí které jsme také dokázali proměnit. Zápas jsme si v pohodě užili, zvláště David Dluhoš který nastřílel soupeři čtyři branky.

Brankář: Koval Karel

Obrana: Leško Marek, Koval Stanislav, Maryšler Libor

Útok: Dluhoš David (C), Piták Adam, Zbytek Libor