SA Orel Vyškov

Sapporo Manerov - FC Kloboučky "B" 1:3 (0:2)

Branky:  Kolář Jan - Dluhoš David 2, Koval Stanislav

Fifák Nouzka - FC Kloboučky "B" 6:4 (3:2)

Branky: Hradil Radek 2, Tynkl Milan 2, Pospíšil Jiří, Pospíšil Jakub - Macháň Petr, Konečný Pavel, Nový Miroslav, Horák Vilém

Zápas s Manerovem jsme začali více než dobře, dokázali jsme si vytvořit šance a jít do dvoubrankového vedení které vydrželo až do poločasu. V druhé dvacetipěti minutovce jsme přidali další branku a zvýšili vedení o tři branky. Domácí nehráli špatně, ale nedokázali využít svoje šance které pochytal náš brankář. Nicméně čestného záasu se dočkali a snížili stav na 3:1. Toto snížení však přislo příliš pozdě a naši borci si již vedení do konce zápasu pohlídali.

S Fifákem jsme dokázali jít také do vedení, ale zde soupeř ukázal své kvality a dokázal ze svých šancí vytěžit obrat. Těsné vedení 3:2 pro Fifák završilo první poločas. Po přestávce se Fifák trefil znovu a my zkoušeli štěstí v PowerPlay z níž jsme sice jednu branku vytěžili, ale také dostali. I Přes prohru 6:4 můžeme být konečně se svoji hrou spokojeni.

Brankář: Maryšler Libor (C)

Obrana: Macháň Petr, Koval Stanislav, Leško Marek, Zbytek Libor

Útok: Dluhoš David, Horák Vilém, Konečný Pavel, Nový Miroslav