11.04.2015 - United Vyškov, Lazor Vyškov "B"

Gymnázium Bučovice

FC Kloboučky "B" - United Vyškov 3:4 (1:2)

Branky: Macháň Petr, Kürti Jan, Levíček Ondřej - Gryc David 2, Pytela Jan, Kozák Patrik

FC Kloboučky "B" - Lazor Vyškov "B" 3:4 (2:1)

Branky: Kürti Jan 2, Leško Marek - Lička Josef 2, Gottvald David, Legner Jiří

Prohrát oba zápasy nejtěsnějším rozdílem, tomu se říká smůla. Zvláště když v obou zápasech vedete a nakonec končíte bez bodu. První zápas United vedli 0:2, do poločasu snižoval Macháň a po změně stran jsme díky trefám Kürtiho a Levíčka téměř z totožných pozic skóre otočili - 3:2. Za tohoto stavu jsme se snad už viděli se třemi body v kapse, což soupeř dvakrát potrestal a my tak odcházeli s prázdnou - 3:4.

Lazor k zápasu nastoupil bez brankáře pouze s jedním hráčem na střídaní. Poločasové skóre bylo totožné jako s United, pouze bylo příznivější pro nás 2:1. Když jsme zvýšili stav na 3:1, vypadlo to jako dobrá cesta za třemi body. Bohužel. Soupeř trestal naše chyby, zvláště naše neproměňování šancí by vydalo na dlouhý výčet. Lazor se pomalu brankově dotahoval a když už byl stav 3:3, přišel hodně diskutabilní moment, kdy hráč Lazoru po závěrečném hvizdu soupeře zakončil akci a dosáhl branky. I přes naše protesty rozhodčí branku uznal - 3 :4.

Brankář: Maryšler Libor (C)

Obrana: Macháň Petr, Leško Marek, Levíček Ondřej, Sečka Tomáš

Útok: Horák Vilém, Kürti Jan, Dluhoš David