04.04.2015 - Studnice, Krásensko

SA Slavkov

FC Kloboučky "B" - TJ Studnice 5:3 (4:1)

Branky: Macháň Petr 2, Maryšler Libor, Nový Miroslav, Horák Vilém - Henek Aleš 2, Kadáš Martin

FC Kloboučky "B" - Krásensko 8:3 (4:3)

Branky: Nový Miroslav 3, Koval Stanislav 2, Konečný Pavel 2, Kürti Jan - Starý Petr, Sedlák Ondřej, Koutný Jan

Odložený podzimní turnaj jsme sehráli na umělce ve Slavkově a nevedli jsme si vůbec špatně. První zápas jsme odehráli proti Studnicím a díky trefám Nového, Macháně a Horáka jsme brzy vedli 3:0. Soupeř sice korigoval stav na 3:1, ale poločasovou pojistku přidal trochu kuriózně Maryšler, když jeho nákop přes celé hřiště skončil v bráně soupeře. Po přestávce se gólově prosadil Macháň a zvyšoval již na 5:1. Zbývalo 12 minut do konce zápasu a Studnice sáhla k Power Play. Tu jsme velmi dobře bránili a i přesto, že se soupeři podařilo vstřelit dvě branky nic to neměnilo na našem vítězství 5:3.

S Krásenskem byl začátek odlišný od předchozího zápasu. Do vedení se jako první dostal soupeř - 0:1. Na tuto branku jsme záhy odpověděli a dokázali skóre otočit i zásluhou Power Play - 2:1. Do poločasu se ještě brankově prosadila obě mužstva a tak první 25-ti minutovka skončila těsným rozdílem 4:3. Po přestávce se už prosazoval jen jeden tým - Kloboučky. Soupeři jsme přidali do jeho sítě další čtyři branky, náš golman udržel poločasovou nulu a my získali další vítězství - 8:3.

Brankář: Maryšler Libor

Obrana: Macháň Petr (C), Koval Stanislav, Leško Marek, Zbytek Libor

Útok: Horák Vilém, Konečný Pavel, Nový Miroslav, Kürti Jan