3.5.2014 - Amor Vyškov "B", Orli Vyškov

Orel Vyškov

Amor Vyškov "B" - FC Kloboučky "C" 13:1 (8:1)

Branky:  Ševčík Milan 5, Lukeštík David 5, Gregor Petr, Slavíček Michal, Brunclík Martin - Macháň Petr

ŽK: 0 - Nový Miroslav

Orli Vyškov - FC Kloboučky "C" 4:6 (2:2)

Branky: Nedvěd Petr 2, Nezdařil Vladimír, Synek Pavel - Leško Marek 2, Piták Adam 2, Macháň Petr, Nový Miroslav

ŽK: Kokeš Jan - 0

Zápas s rezervou Amoru nemá smysl rozebírat, soupeř nastoupil v silné sestavě a prakticky nám nedal žádnou šanci bodově uspět. První poločas si soupeř vystřílel velmi slušný náskok, který jsme korigovali pouze jednou zásluhou Petra Macháňe. V druhém poločase si soupeř svoje vedení pohlídal, přidal i další branky, což se nám nepodařilo a zaslouženě vyhrál.

S Orli z Vyškova se hrála vyrovnanější partie. Svědčí o tom i skóre z prvního poločasu, který skončil remízovým stavem 2:2. Po změně stran se dále hrál vyrovnaný zápas, šance přibývaly na každé straně, ale brankáři obou celků je spolehlivě likvidovali. Postupně jsme získavali více ze hry a dokázali toho využít i brankově. Zápas jsme dotáhli do vítězného konce a se třemi body odjížděli domů.

Brankář: Maryšler Libor (C)

Obrana: Leško Marek, Macháň Petr, Nový Miroslav, Kürti Jan

Útok: Dluhoš David, Piták Adam, Sečka Tomáš