28.10.2013 - Amor Vyškov "B", Orli Vyškov

3. 11. 2013

28.10.2013 - Gymnázium Bučovice

FC Kloboučky "C" - Amor Vyškov "B" 5:3 (3:0)

Branky: Dluhoš David 2, Zpěvák Martin, Piták Adam, Hobza Martin - Neděla Vojtěch 2, Derka Tomáš

FC Kloboučky "C" - Orli Vyškov 3:2 (1:0)

Branky: Hobza Martin 2, Leško Marek - Ševčík Lukáš, Nedvěd Petr

Amor byl v pozici papírového favorita, navíc se nám proti tomuto soupeři dlouhodobě nedaří. V netradičním pondělním termínu však bylo vše jinak. Amor dorazil do Bučovic s velmi solidní sestavou v níž nechyběl i dezertét Pavel Tichý. Jako první jsme byli my, kdo otevřel brankový účet tohoto utkání. Soupeř se snažil o odpověď, ale účinný recept, jak překonat našeho brankáře nenalezl. Nám se podařilo do poločasového hvizdu přidat další dva zásahy a strany se tak měnili za, pro nás, příjemného stavu 3:0. Do druhého poločasu vlétl lépe Amor a díky třem brankám gólové manko zcela vymazal. My jsme však zbraně nesložili a další brankou opět strhli vedení na svoji stranu. V závěru Amor zkoušel Power Play, kterou jsme nejen ubránili, ale podařilo se nám vstřelit ještě jeden gól a uzavřít vítězný účet 5:3.

S Orli to byl úplně jiný zápas než s Amorem. Tempo bylo výrazně nižší, soupeř se více věnoval bránění. První poločas jsme, tak jako v předchozím zápase, udrželi čisté konto a ale soupeře zatížili jen jedním. V druhém dějství jsme přidali další dvě branky a zdálo se být rozhodnuto. Soupěř však díky dvěma brankám v závěru střetnutí snížil na rozdíl jedné branky a drama bylo na světě. Naštěstí jsme nejtěsnější výsledek uhlídali do vítězného konce.

Brankář: Maryšler Libor (C)

Obrana: Macháň Petr, Leško Marek, Sečka Tomáš, Koval Stanislav

Útok: Dluhoš David, Hobza Martin, Piták Adam, Zpěvák Martin