Jdi na obsah Jdi na menu

07.04.2012 - Orli Bučovice, Sokol Bučovice "B"

07.04.2012 - Gymnázium Bučovice

FC Kloboučky "B" - Orli Bučovice 2:5 (0:3)

Branky:  Koval Stanislav, Štrublík Ladislav - Nový Ondřej 2, Volec Lubomír, Šrom Marek, Volec Rudolf

Proti mladým orlíkům mohlo naše béčko pouze překvapit. Bohužel, nestalo se. O možnost solidního výsledku jsme se připravili prakticky sami nedůsledností v obraně a poločasové skóre 0:3 hovoří za vše. V druhém poločase zaznamenali čestné zásahy Laďa Štrublík a Standa Koval, nicméně Orlíci přidali také po dvou gólech a zaslouženě vyhráli.

FC Kloboučky "B" - Sokol Bučovice "B" 4:4 (3:3)

Branky: Štrublík Ladislav, Macháň Petr, Leško Marek, Koval Stanislav - Šafařík Stanislav 2, Křemeček Libor, Machálek David

Do okresního derby rezerv celků hrajících KP nás přišel posílit i Pavel Tichý a vytvořil tak na hřišti nebezpečnou útočnou dvojici s Laďou Štrublíkem. V derby bylo vidět na každé straně spoustu možností ke vstřelení branky, nakonec však souboj neměl vítěze a oba celky si rozdělili body za remízu 4:4.

Sestava:

Maryšler - Macháň, Zbytek, Leško, Koval - Štrublík, Dluhoš, Zpěvák, Tichý (2.zápas)